Liga Mistrzów: środowe wyniki

Autor: Tomasz Delimat | 25.08.2010 22:54 | komentarzy: 8 | kategoria: News |

Oto komplet dzisiejszych wyników rewanżowych spotkań czwartej rundy eliminacji Ligi Mistrzów.

Zakończyły się już eliminacje Ligi Mistrzów. Oto wyniki dzisiejszych spotkań czwartej rundy:

AJ Auxerre - Zenit Sankt Petersburg 2:0 (1:0) Hengbart 9', Jeleń 53'; pierwszy mecz 0:1, awans: Auxerre

Ajax Amsterdam - Dynamo Kijów 2:1 (1:0) Luis Suarez 43', El Hamdaoui 75' - Shevchenko 84' z karnego; pierwszy mecz 1:1, awans: Ajax

FC Kopenhaga - Rosenborg Trondheim 1:0 (1:0) Ottesen 33'; pierwszy mecz 1:2, awans: Kopenhaga

Tottenham Hotspur - Young Boys Berno 4:0 (2:0) Crouch 5', 61' i 78' z karnego, Defoe 32'; pierwszy mecz 2:3, awans: Tottenham

MSK Żilina - Sparta Praga 1:0 (1:0) Ceesay 18'; pierwszy mecz 2:0, awans: Żilina

Szczegółowe omówienia poszczególnych spotkań ukażą się w naszym serwisie niebawem.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Dynamo Kijów, FC Kopenhaga, Tottenham Hotspur, Sparta Praga, Ajax Amsterdam, AJ Auxerre, Rosenborg Trondheim, MSK Żilina, Young Boys Berno, Zenit Sankt Petersburg

• „The Citizens” zagrali ekonomicznie, ale skutecznie

W spotkaniu rozgrywanym pomiędzy Manchesterem City, a Feyenoordem faworyt mógł być tylko jeden. „Obywatele” zrobili swoje i zgarnęli kolejne trzy „oczka”.

Napoli grało u siebie z Szachtarem Donieck, o ile do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis, o tyle w drugiej połowie worek z bramkami posypał się tylko dla jednej drużyny. Swoją bramkę zdobył także Piotr Zieliński.

Na Signal Iduna Park Borussia Dortmund podejmowała lidera grupy, Tottenham. W tym spotkaniu gospodarze grali o "być albo nie być", w piękny sposób swoją niemoc strzelecką przełamał odsunięty ostatnio od składu, Pierre-Emerick Aubameyang. Pomimo tego to "Koguty" wrócą do domu w znacznie lepszych nastrojach.

Każdy ma swój Milan. W pamiętnym finale Ligi Mistrzów, kiedy to Liverpool przegrywał 0:3 do przerwy, wydawało się, że wszystko jest rozstrzygnięte. Tak samo było we wtorkowym spotkaniu z Sevillą, jednak tym razem to "The Reds" roztrwonili pewne prowadzenie.