Nowy kandydat na następcę Scholesa

Autor: Tomasz Delimat | 23.07.2011 18:36 | komentarzy: 4 | kategoria: News |

Delvin Ndinga może zastąpić Paula Scholesa w Manchesterze United.

Po odejściu Paula Scholesa na emeryturę w mediach pojawia się wiele nazwisk piłkarzy, którzy mogą go zastąpić. Alex Ferguson zdaje sobie jednak sprawę, że ciężko będzie pozyskać takich graczy, jak Wesley Sneijder czy Luka Modrić. Zwrócił więc uwagę na bardziej realistyczne cele.

Jednym z zawodników, który podobno znalazł się na celowniku Fergusona, jest Delvin Ndinga. Ten pomocnik, póki co nieco anonimowy dla szerokiej publiczności, pokazał się już z dobrej strony we Francji, gdzie wyróżniał się ostatnio w szeregach AJ Auxerre. Kongijczyk ma z tym zespołem kontrakt obowiązujący do 2014 roku, lecz Manchester zamierza wysoką kwotą odstępnego przekonać francuski klub do jego sprzedaży.

Zainteresowanie Delvinem Ndingą wyrażały ostatnio między innymi Olympique Lyon i Paris Saint-Germain. Prawdopodobnie żaden z tych klubów nie wyłoży jednak 8 milionów funtów, a tyle właśnie zamierza zaoferować Manchester. Wiele zależy od decyzji samego 23-letniego zawodnika, który być może będzie wolał pozostać jeszcze we Francji.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Francja , Transfery, AJ Auxerre

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (4)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze