Kapitan Ajaxu w Anglii?

Autor: Tomasz Delimat | 25.02.2012 17:14 | komentarzy: 7 | kategoria: News |

Jan Vertonghen może opuścić Ajax Amsterdam najbliższego lata. Belgijskim obrońcą interesuje się coraz więcej klubów, głównie z Premier League.

Vertonghen uznawany jest obecnie za jednego z najlepszych, jeśli nie najlepszego obrońcę holenderskiej Eredivisie. 24-latek znakomicie spisuje się w barwach Ajaxu i niedługo może pójść w ślady swojego reprezentacyjnego kolegi, Thomasa Vermaelena, który również swego czasu przeniósł się z Amsterdamu do Premier League. Możliwe jest, że nowym klubem Vertonghena będzie Arsenal, który interesował się nim już minionego lata. Do grona zainteresowanych należy też Manchester City, lecz sam zawodnik przyznał, że najciekawsza wydaje mu się oferta Tottenhamu Hotspur - być może dlatego, że to na White Hart Lane miałby on największe szanse na regularne występy.

 - Oprócz spotkań Barcelony w lidze hiszpańskiej, zawsze oglądam mecze Premiership. Panuje tam niesamowita atmosfera, obserwować można zawodników najwyższej światowej półki. Występy w tej lidze są moim celem i marzeniem. Bardzo chętnie zagrałbym któregoś dnia w Tottenhamie - to fantastyczny klub, który świetnie spisuje się w obecnym sezonie i najprawdopodobniej zagra w Lidze Mistrzów. Chciałbym się tam znaleźć - powiedział Jan Vertonghen.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, Anglia, Holandia, Tottenham Hotspur, Ajax Amsterdam, Manchester City, Jan Vertonghen

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (7)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze