Owen wznowił treningi

Autor: Michał Nowacki | 01.03.2012 20:35 | komentarzy: 4 | kategoria: News |

Ostatni raz Michael Owen w barwach Manchesteru United zagrał w listopadzie w Lidze Mistrzów z Otelulem Galati. W czwartek Anglik wznowił już treningi po wyleczeniu urazu uda i po blisko czterech miesiącach szykuje się do powrotu do gry.

32-latek z mistrzem Rumunii zaliczył tylko dziesięć minut. Jego umowa obowiązuje do końca sezonu i z pewnością będzie chciał przekonać Sir Alexa Fergusona, że warto wystawiać go częściej. Jednak Szkot ma naprawdę szeroką ławkę rezerwowych w linii ataku i Owen na pewno będzie miał trudności z wygraniem rywalizacji.

Lekarze z Old Trafford ustalili indywidualny tryb rehabilitacji i po swoim treningu były gracz Realu Madryt nie krył radości. Anglik cieszył się, że nie czuje żadnego bólu i może normalnie biegać i strzelać gole. W tym sezonie zanotował jedynie cztery występy.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Kontuzje , Michael Owen

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #10

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem sprawcami całego zamieszania byli bramkarze, szczególnie Thibaut Courtois, który jest o krok od powrotu do Madrytu.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #9

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy listę graczy znajdujących się na wylocie z Barcelony, nowe doniesienia o poczynaniach transferowych Realu, a także oficjalne odejście Daleya Blinda z Manchesteru United.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #8

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Bezsprzecznie największym wydarzeniem była prezentacja Cristiano Ronaldo w barwach „Starej Damy”.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #6

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy nazwisko nowego trenera „The Blues”, kolejne doniesienia na temat Cristiano Ronaldo oraz oficjalne stanowisko Realu Madryt w sprawie informacji o zainteresowaniu Neymarem przez hiszpański klub.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #3

  Kolejny dzień z rzędu pierwszoplanowym bohaterem mediów jest Cristiano Ronaldo. Jednak tym razem nie przeczytamy w gazetach kolejnych doniesień odnośnie jego przyszłości, lecz wyrazy uznania i podziękowania za wszystko, co zrobił w barwach Realu Madryt. Sytuację z Portugalczykiem bez wątpienia najlepiej oddaje w symbolicznym znaczeniu pieśń Horacego – „Wybudowałem pomnik”.

  czytaj więcej

Komentarze (4)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze