Bramkarz CSKA wraca na Real

Autor: Tomasz Delimat | 12.03.2012 18:14 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Po wielu miesiącach przerwy, do gry powraca Igor Akinfiejew. Bramkarz CSKA Moskwa ma wystąpić w starciu Ligi Mistrzów z Realem Madryt.

Akinfiejew nie brał udziału w grze od sierpnia 2011 roku. Wówczas reprezentant Rosji doznał bardzo poważnej kontuzji kolana w pojedynku ze Spartakiem Moskwa. Przez te kilka miesięcy w bramce CSKA zastępował go Władimir Gabułow, a w pierwszym meczu z Realem Madryt, wobec urazu Gabułowa, Siergiej Czepczugow.

Teraz jednak Igor Akinfiejew jest już w pełni zdrów po prawie 9-miesięcznej rehabilitacji. Rosjanin znalazł się w kadrze CSKA na środowy rewanż z Realem i wiele wskazuje na to, że wybiegnie w tym meczu na plac gry od pierwszej minuty.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, CSKA Moskwa, Real Madryt, Hiszpania, Rosja, Kontuzje , Igor Akinfiejew

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

  • Zapowiedź grupy E: Maribor vs. Liverpool, Spartak vs. Sevilla

    „Sevillistas” przewodzą stawce, jednak za ich plecami znajdują się „The Reds” oraz „Czerwono-Biali”. Bez wątpienia piłkarze z miasta Beatlesów będą mieli łatwiejsze zadania i w przypadku wygranej, mogą wysunąć się na prowadzenie.

    czytaj więcej
  • Liga Mistrzów: Raport ligowy #3

    W ciągu ostatnich dwóch tygodniach wiele działo się na stadionach w Europie. Nie tylko w najlepszych ligach i najlepszych zespołach. Jak wyglądały pojedynki pozostałych klubów biorących udział w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów?

    czytaj więcej

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze