Young w United odkrył swoją mentalność

Autor: Michał Nowacki | 17.03.2012 19:03 | komentarzy: 4 | kategoria: News |

Skrzydłowy Manchesteru United wyznał, że dołączając na Old Trafford odnalazł w sobie mentalność zwycięzcy. Ashley Young latem trafił z Aston Villi Birmingham i i jest podstawowym zawodnikiem „Red Devils”. Anglik w swoim pierwszym sezonie zagrał w 17 spotkaniach ligowych, w których zdobył cztery gole i zaliczył siedem asyst.

– Cieszę się z gry dla United. Od razu jak tutaj przyszedłem zrozumiałem, że muszę mieć mentalność zwycięzcy. Każdy turniej tutaj wiąże się z chęcią triumfu, chociaż nie w każdym sezonie uda się wszystko wygrać. Wiedziałem, że kiedyś taki klub jak MU zgłosi się po mnie i nie mogę wtedy odmówić. W poprzedniej kolejce zostaliśmy liderami tabeli, teraz walka o tytuł będzie jeszcze ciekawsze – ujawnił 26-latek.

– Mamy 10 spotkań do końca rozgrywek i koncentrujemy się tylko na sobie. Nie obchodzi nas, jakie wyniki City, dla nas liczy się tylko nasza wygrana. Chcemy zdobyć 20 tytuł mistrza Anglii. W Aston Villi trzy razy z rzędu zajmowałem szóste miejsce i byłem sfrustrowany brakiem gry w Lidze Mistrzów. Chciałem nowych wyzwań i United mi to zagwarantowało – dodał Ashley Young.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Transfery, Ashley Young

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (4)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze