Oxlade-Chamberlain zafascynowany kolegą z drużyny

Autor: Michał Nowacki | 18.03.2012 08:31 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Pomocnik Arsenalu Alex Oxlade-Chamberlain ujawnił, że obserwuje styl gry wielu swoich kolegów z drużyny, ale w ostatnim czasie najbardziej jest zafascynowany formą Tomasa Rosicky'ego. Czech znajduje się w tym sezonie w świetnej dyspozycji.

– Mamy wielu utalentowanych piłkarzy w pierwszej linii - jest tam choćby Theo Walcott, Gervinho, Robin van Persie czy Tomas Rosicky. Obserwowałem wszystkich zawodników, ale w ostatnich tygodniach szczególną uwagę poświęcam temu ostatniemu. Van Persie jest niesamowity, zdobywa wiele bramek, ale to Czech jest naszą siłą napędową – zaczął młody Anglik.

–  Widzę jak Rosicky rozgrywa piłkę, biega z nią i mam nadzieję, że dzięki niemu rozwinę się piłkarsko. Zagrałem już wiele spotkań dla Arsenalu, każdy rywal jest inny, ale nie boję się grać w ważnych meczach. Zawsze daję z siebie wszystko, aby zagrać najlepiej jak umiem – dodał Alex Oxlade – Chamberlain.

– W klubie tak wielkim jak Arsenal Londyn wszystko jest łatwiejsze. Kiedy grasz, koledzy z drużyny ci pomagają, a gdy oni grają dobrze, to czujesz pewność, że się wszystko uda. Wtedy sam grasz lepiej oraz nabierasz doświadczenia i spokoju co do tego, że wszystko się ułoży po naszej myśli – zakończył piłkarz.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, Anglia, Alex Oxlade-Chamberlain

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze