Berbatow odejdzie z Manchesteru

Autor: Tomasz Delimat | 19.03.2012 15:57 | komentarzy: 6 | kategoria: News |

Obecny sezon jest dla Dymitara Berbatowa ostatnim na Old Trafford. Od nowych rozgrywek Bułgar będzie grał w innym zespole.

Jeszcze w zeszłym sezonie Berbatow był królem strzelców angielskiej Premier League. W obecnych rozgrywkach w hierarchii napastników Alexa Fergusona jest jednak dopiero czwarty: wyższe notowania od niego mają Wayne Rooney, Danny Welbeck i Javier Hernandez. Już kilka tygodni temu stało więc głośno o tym, że reprezentant Bułgarii może opuścić Manchester United. Teraz natomiast jest to już prawie pewne - tak wynika przynajmniej ze słów Emila Danczewa, agenta 31-letniego snajpera.

 - Trzy razy rozmawiałem z Alexem Fergusonem. Powiedział mi on, że zamierza budować zespół w perspektywie najbliższych trzech, czterech lat i w tej jego koncepcji nie ma miejsca dla Dymitara. Prawdopodobnie mój klient opuści więc Manchester, który zresztą nie robi mu problemów z transferem. Nie jest jednak zainteresowany ofertami z takich krajów, jak Japonia, Zjednoczone Emiraty Arabskie czy Stany Zjednoczone - powiedział Emil Danczew.

Jaki będzie nowy klub Berbatowa? Zainteresowanie jego ściągnięciem zdążył wyrazić już Martin Jol, menedżer londyńskiego Fulham. Niektóre źródła mówią jednak o tym, że napastnik będzie chciał opuścić Anglię i przenieść się do jednego z klubów niemieckich lub francuskich.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Transfery, Dimitar Berbatov, Bułgaria

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (6)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze