Evans zadowolony z pierwszego gola w sezonie

Autor: Michał Nowacki | 19.03.2012 17:33 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Stoper Manchesteru United długo nie mógł uwierzyć, że na Molineux Stadium to on otworzył wynik spotkania. Jonny Evans wpisał się na listę strzelców w 21. minucie „nożycami” stojąc sześć jardów od linii bramkowej rywala.

Dla reprezentanta Irlandii Północnej był to pierwszy gol w sezonie dla „Red Devils”. Wcześniej wpisał się na listę strzelców, ale wówczas był to gol samobójczy w meczu z Chelsea Londyn. Ostatnią bramkę zdobył jednak 118 spotkań wcześniej.

– Wiem, wiem, że ta statystyka nie wyglądała dobrze. Michael Carrick świetnie dośrodkował w pole karne i nie mogłem tego nie wykorzystać. Byłem zaskoczony, że trafiłem, kilka lat nie mogłem umieścić futbolówki w siatce, ale w końcu mi się udało – stwierdził Evans.

– Poczułem wielką ulgę jak zobaczyłem, że piłka wpadła do siatki, ale byłem też w szoku, bo nie spodziewałem się. Antonio Valencia w obecnym sezonie jest wspaniały, zdobył gola i zaliczył asystę przy bramce Welbecka w ciągu kilku minut. Po przerwie podawał do Hernandeza, który ustalił wynik spotkania. Ekwadorczyk nie grał prawie dwa miesiące przez kontuzję, ale wrócił i pokazuje jak wielką ma formę. Wierzę, że utrzyma swoją wspaniałą dyspozycję i poprowadzi nas do mistrzostwa Anglii – dodał stoper.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Antonio Valencia

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze