Gaitán może zasilić Manchester United

Autor: Jan Wiśniewski | 22.03.2012 18:52 | komentarzy: 6 | kategoria: News |

Nicolás Gaitán z Benfiki Lizbona już wkrótce może zostać nowym piłkarzem Manchesteru United. Angielski klub jest poważnie zainteresowany sprowadzeniem 24-letniego piłkarza w swoje szeregi - informują portugalskie media.

Według gazet z Półwyspu Iberyjskiego, "Czerwone Diabły" są gotowe wyłożyć za Argentyńczyka ponad 20 milionów funtów. Do transakcji miałoby dojść zaraz po rozpoczęciu letniego okna transferowego. Szkoleniowiec Manchesteru United, sir Alex Ferguson, jest pod wrażeniem gry Gaitána od czasu spotkania jego podopiecznych z Benfiką, które miało miejsce w fazie grupowej tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Warto również dodać, że pierwsza oferta angielskiego potentata, opierająca na około 16 milionów funtów została odrzucona przez władze Benfiki. Teraz władze aktualnego mistrza kraju powracają z nową, jeszcze korzystniejszą. Aktualnie oferują za utalentowanego zawodnika cztery miliony więcej, więc nieco ponad 20 milionów funtów.

Nowy, kreatywny zawodnik jest obecnie niezbędny Fergusonowi. Manchester od dawna nie może pochwalić się rozgrywającym wysokiej klasy, a takim z pewnością mógłby w niedługim czasie stać się Nicolás Gaitán. Tym bardziej, że Argentyńczyk może grać zarówno w środku pola, jak i na skrzydłach.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Portugalia, Benfica Lizbona, Nicolas Gaitan

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (6)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze