Obrońca ze Stade Velodrome miał pecha

Autor: Michał Nowacki | 25.03.2012 08:44 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

O wielkim pechu może mówić obrońca Olympique Marsylia, Souleymane Diawara, który w sobotnim meczu z Niceą wystąpił od pierwszej minuty. Senegalczyk po siedmiu minutach musiał zejść ze względu na kontuzję.

W jego miejsce wszedł pomocnik Charles Kabore, który jeszcze w pierwszej połowie musiał zejść do szatni. Reprezentant Burkiny Faso dostał w 21. i 47. minucie żółtą kartkę, więc całą drugą połowę marsylczycy grali w osłabieniu.

Wstępnie mówi się, że Senegalczyk zszedł z boiska z powodu urazu kostki, ale bliższe badania zostaną dopiero zrobione. Dla francuskiej drużyny byłby to wielki cios, gdyż we środę u siebie zmierzą się z Bayernem Monachium w Lidze Mistrzów.

Marsylia ostatni raz w lidze wygrała 26 lutego z Brest 1:0, kolejne spotkania kończyły się porażką. Dopiero wczoraj udało się przełamać złą passę i zremisować 1:1 z Niceą.