Villas-Boas odszedł, Kalou zostanie?

Autor: Tomasz Delimat | 29.03.2012 10:55 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Salomon Kalou zastanawia się, czy aby na pewno chce odchodzić z londyńskiej Chelsea. Od czasu objęcia stanowiska trenera przez Roberto Di Matteo jego sytuacja w klubie poprawiła się.

Przez całą kadencję André Villasa-Boasa Kalou wystąpił w zaledwie pięciu spotkaniach Premier League, a i w innych rozgrywkach na boisku pojawiał się sporadycznie. Jego kontrakt wygasa wraz z zakończeniem obecnego sezonu i choć działacze Chelsea proponowali reprezentantowi Wybrzeża Kości Słoniowej przedłużenie umowy, ten nie chciał tego robić i zamierzał znaleźć sobie nowy klub. 

Odkąd jednak trenerem na Stamford Bridge został Roberto Di Matteo, sytuacja Salomona Kalou polepszyła się. Rozegrał on pełne 90 minut w meczu ze Stoke, pojawił się w końcówce derbowego starcia z Tottenhamem, a w ten wtorek wybiegł od początku na mecz Ligi Mistrzów z Benfiką w Lizbonie i zdobył jedynego gola w tym spotkaniu. Jeśli jego dobra passa będzie trwać do końca sezonu, to być może zdecyduje się on na przedłużenie umowy z „The Blues”, choć jego zatrudnieniem zainteresowanych jest wiele znanych klubów.

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Anglia, Transfery, Salomon Kalou

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze