Redknapp celuje w pięć następnych zwycięstw

Redakcja | 02.04.2012 02:35 | komentarzy: 9 | kategoria: News |

Menedżer Tottenhamu uważa, że jeszcze pięć wygranych spotkań, jest potrzebnych jego drużynie, by ta zapewniła sobie miejsce w rozgrywkach Ligi Mistrzów, w przyszłym sezonie.

Wygranym 3-1 meczem nad Swanseą, „Koguty” zakończyły niefortunną serię pięciu kolejnych spotkań ligowych bez zwycięstwa.

Dwie bramki wypożyczonego z Manchesteru City, Emmanuela Adebayora zapewniły ekipie z północnego Londynu komplet punktów i pozwoliły na zrównanie się w tabeli z zajmującym trzecie miejsce Arsenalem.

65-letni szkoleniowiec stwierdził, że jeśli Tottenhamowi uda wygrać się pięć z pozostałych siedmiu spotkań Premier League, Koguty będą mogły świętować awans do elitarnych rozgrywek.

– Chcielibyśmy wygrać jeszcze pięć spotkań. Jeśli uda nam się tego dokonać, zagramy w przyszłym sezonie w Champions League, jestem tego pewien – powiedział po meczu. 

– Oczywiście, chcielibyśmy również zająć trzecie miejsce w lidze. Byłoby wspaniale, zakończyć rozgrywki nad Arsenalem w tabeli. To jest dokładnie to czego chcemy, to nasz najważniejszy cel: Tottenham w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie – dodał.

„Koguty”, z 58 punktami na koncie, zajmują obecnie czwartą lokatę w tabeli Premier League, ustępując wyprzedzającemu ich Arsenalowi, jedynie gorszym bilansem bramkowym.

Czytaj więcej o: Anglia, Tottenham Hotspur, Harry Redknapp, Manchester City, Emmanuel Adebayor

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (9)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze