Johnson czy Walker w Realu?

Autor: Tomasz Delimat | 03.04.2012 15:17 | komentarzy: 10 | kategoria: News |

Latem Real Madryt zasili najprawdopodobniej prawy obrońca reprezentacji Anglii. Wciąż nie wiadomo jednak, czy José Mourinho będzie próbował sięgnąć po Glena Johnsona, czy też Kyle'a Walkera?

Sprowadzenie prawego defensora jest priorytetem Realu na letnie okienko transferowe. W zasadzie jedynym graczem „Królewskich”, który na tej pozycji czuje się optymalnie, jest Álvaro Arbeloa. Hiszpan nie jest jednak zawodnikiem światowej klasy i nie zawsze można być pewnym jego dyspozycji. Do niedawna Mourinho interesował się szczególnie Brazylijczykiem Mario Fernandesem z Gremio Porto Alegre. Negocjacje w tej sprawie jednak upadły, portugalski szkoleniowiec będzie więc starał się o któregoś z reprezentantów Anglii.

Glen Johnson z Liverpoolu i Kyle Walker z Tottenhamu wciąż rywalizują ze sobą o miejsce na prawej stronie obrony kadry narodowej podczas Euro 2012. Dotychczas pozycja Johnsona na tej pozycji była niepodważalna, lecz wraz ze zmianą selekcjonera może zmienić się i to, tym bardziej, że młody Walker w obecnym sezonie wydaje się prezentować wyższą formę. Tańszy byłby prawdopodobnie defensor Liverpoolu, za którego trzeba byłoby wyłożyć około 13 milionów funtów. 

Czytaj więcej o: Liverpool FC, Real Madryt, Anglia, Hiszpania, Jose Mourinho, Transfery, Tottenham Hotspur, Glen Johnson, Kyle Walker

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (10)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze