Gwiazdor Tuluzy wybrał klub

Autor: Tomasz Delimat | 06.04.2012 14:09 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Moussa Sissoko dał do zrozumienia, że chciałby, aby jego nowym klubem była AS Roma. Szereg zainteresowanych zespołów będzie więc prawdopodobnie musiało obejść się smakiem.

Sissoko już jakiś czas temu zwrócił na siebie uwagę znanych europejskich klubów. W tym sezonie jego forma jest natomiast jeszcze wyższa. Reprezentant Francji jest niekwestionowanym liderem środka pola w FC Toulouse, który to zespół w dużej mierze dzięki jego postawie zajmuje piąte miejsce w tabeli Ligue 1, z taką samą ilością punktów co czwarty Olympique Lyon. Zainteresowanie ściągnięciem 22-latka wyrażały ostatnio chociażby Inter Mediolan, Juventus Turyn czy Liverpool FC. Bakary Sanogo, agent Sissoko przyznał jednak, że ten chciałby odejść do Romy, która również przejawia chęć jego pozyskania.

 - Moussa chce przejść do Romy. To wielki klub z wielkimi tradycjami. Na razie trudno mi powiedzieć, ile mógłby kosztować mój klient, to kwestia ustaleń między klubami. Mogę tylko powiedzieć, że naszym zamiarem jest przeprowadzka do stolicy Włoch - powiedział Bakary Sanogo. 

Czytaj więcej o: Inter Mediolan, Juventus Turyn, Liverpool FC, Francja , Włochy, Transfery, AS Roma, Moussa Sissoko

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze