Bendtner nie wie czy zagra dla Arsenalu

Autor: Michał Nowacki | 06.04.2012 17:24 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

Nicklas Bendtner sezon 2011/2012 spędza na wypożyczeniu w Sunderlandzie. Duńczyk zapowiedział, że sprawę swojego powrotu do Arsenalu przemyśli po Euro 2012.

Napastnik jest w znakomitej dyspozycji, w ostatnich pięciu meczach czterokrotnie znajdował się na liście strzelców. Władze „Czarnych Kotów” są skłonne po sezonie zakontraktować tego zawodnika definitywnie. Dania na Mistrzostwach Europy zagra w grupie śmierci z Holandią, Niemcami i Portugalią. Z pewnością dobre występy w reprezentacji sprawią, że 24-latek będzie jeszcze droższy niż obecnie.

– Aktualnie skupiam się na rozgrywkach ligowych, po zakończeniu sezonu czeka mnie Euro 2012. Po powrocie z Polski i Ukrainy zastanowię się nad drogą mojej kariery. W nowym zespole, pod wodzą Martina O’Neilla gra mi się bardzo dobrze, gramy dobrze i plasujemy się na wysokim dziewiątym miejscu. Umowa z „The Gunners” obowiązuje mnie do czerwca 2014 roku – ujawnił Duńczyk.

– Początki moje w nowym klubie nie były dla mnie udane, potrzebowałem trochę czasu, aby się zaaklimatyzować. Nie chodziło tutaj o sprawy fizyczne, ale o zupełnie nową taktykę, która jest diametralnie inna niż Arsenalu. Ogólnie jestem szczęśliwy, że trafiłem na Stadium of Light – dodał Bendtner.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, Anglia, Transfery, Nicklas Bendtner

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze