Owen o swojej przyszłości

Autor: Michał Nowacki | 09.04.2012 10:07 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

Napastnik Manchesteru United zdaje sobie sprawę z problemów zdrowotnych. Michael Owen ujawnił, że nie będzie mu dane grać tak długo, jak jego klubowi koledzy: Ryan Giggs czy Paul Scholes.

– Jestem wychowankiem Liverpoolu, następnie jeden sezon spędziłem w Realu Madryt. Tam nie grałem zbyt wiele, więc zdecydowałem się w lecie 2005 roku na powrót do Anglii. Dla Newcastle United występowałem cztery sezony i w lecie 2009 roku przeniosłem się na Old Trafford. W reprezentacji narodowej zaliczyłem 90 występów i zdobyłem 40 goli. Wyniki mówią same za siebie, nie muszę się martwić o kwestie finansowe jak będę na emeryturze – zaczął Owen.

– Ogólnie jestem zadowolony z obecnego stylu życia, ale frustrują mnie ciągłe kontuzje. To kolejny sezon w Manchesterze, gdzie nie mogę regularnie grać. Konkurencja w linii ataku jest silna, a ja nie mogę nawet podjąć rywalizacji, gdyż ciągle mam problemy zdrowotne. Nie trwaą one klkutgodi, ale po 3-4 miesice. Na pewno do czterdziestki nie będę w stanie grać, ale wierzę, że to jeszcze nie pora na emeryturę – dodał Anglik.

– Rozmawiałem z Garym Nevillem na ten temat dosyć dużo, mam nadzieję, że sprawdzę się jako dziennikarz. Oglądam go dużo w telewizji, widzę jak mądrze udziela odpowiedzi. Niektórzy zawodnicy wstają rano i czują ból w kolanie albo w ścięgnie Achillesa, aby wstać z łóżka potrzebują niekiedy dwa kwadranse. Ja na szczęście nie mam takich problemów – zakończył Owen.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Kontuzje , Michael Owen

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze