Maggio zostaje w Napoli

Autor: Bartłomiej Misztal | 11.04.2012 17:47 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

Agent pomocnika Napoli zaprzeczył doniesieniom o zainteresowaniu jego klientem ze strony Chelsea Londyn.

Christian Maggio prezentuje się całkiem dobrze w obecnym sezonie. Jest jednym z ważniejszych piłkarzy w drużynie Napoli. Niedawno prasa doniosła, że Chelsea Londyn jest zainteresowana sprowadzeniem Włocha. Agent piłkarza, Massimo Briaschi zaprzeczył tym informacjom.

- Chelsea zainteresowana Maggio? Nic o tym nie wiem. Christian Maggio zamierza respektować podpisany z Napoli kontrakt i nie ma zamiaru przechodzić do Chelsea Londyn - powiedział Briaschi.

- Christian przedłużył z Napoli kontrakt do 2017 roku i to mówi wszystko. Oczywistym jest, że Christian chce tutaj zostać, być może do końca swojej kariery - dodał agent piłkarza.

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Anglia, Włochy, Christian Maggio, SSC Napoli

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #13

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem poznaliśmy nowe cele transferowe Chelsea, jak również oferty za piłkarzy Barcelony.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #12

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień zakupowego szaleństwa. Tym razem szczególną dawkę doniesień transferowych otrzymali kibice Chelsea. Poznaliśmy także nazwisko bramkarza, który zwolnił miejsce w zespole Liverpoolu dla Alissona Beckera.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #11

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy kolejne doniesienia na temat przeprowadzki Alissona do Liverpoolu czy też Bonucciego do Paryża. Barwy klubowe zmienił również polski zawodnik.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #10

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem sprawcami całego zamieszania byli bramkarze, szczególnie Thibaut Courtois, który jest o krok od powrotu do Madrytu.

  czytaj więcej

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze