United bliski pozyskania gracza Benfiki

Autor: Michał Nowacki | 14.04.2012 11:17 | komentarzy: 11 | kategoria: News |

W mediach spekuluje się, że Nicolás Gaitán w lecie dołączy do Manchesteru United. „O Jego” donosi, że skrzydłowy Benfiki Lizbona kosztować będzie 25 milionów euro. Portugalski klub dostanie także dwóch zawodników.

Nie wiadomo jeszcze, kogo zdecyduje się oddać Sir Alex Ferguson, ale w kręgu zainteresowanych jest trzech graczy: Davide Petrucci, Federico Macheda i Bébé. Piłkarz „Orłów” ma klauzulę odstępnego 45 milionów euro, „Red Devils” zapłacą tylko połowę tego plus oddadzą dwóch napastników.

Mistrz Anglii wstępnie się już dogadał, ale do oficjalnego zakończenia potrzeba jeszcze trochę czasu. Z wyżej wymienionymi piłkarzami będzie rozmawiał Sir Alex Ferguson. W całą sprawę żywo włączył się agent Jorge Mendes, który w przeszłości niejednokrotnie pomagał „Czerwonym Diabłom” w sprowadzania piłkarzy z Portugalii na Old Trafford.

Na razie wiadomo, że lider Premiership ma zapewnione prawo pierwokupu Argentyńczyka. Jednak władze z Manchesteru postanowiły jak najszybciej zakończyć rozmowy, aby jeszcze przed otwarciem okienka transferowego móc pozyskać tego 24-latka.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Transfery, Portugalia, Benfica Lizbona, Nicolas Gaitan

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (11)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze