Adebayor rozczarowany po meczu z Chelsea

Autor: Rafał Krysztopa | 16.04.2012 11:09 | komentarzy: 13 | kategoria: News |

Napastnik Tottenhamu nie krył żalu po przegranym 1:5 spotkaniu z Chelsea w ramach FA Cup. Za porażkę Adebayor obwinia arbitra spotkania, Martina Atkinsona, który według zawodnika ,,Spurs” podjął kilka błędnych decyzji, które znacząco wpłynęły na wynik spotkania.

Na Atkinsona spadła fala krytyki po uznaniu drugiej bramki dla Chelsea. Telewizyjne powtórki pokazały, że piłka nie przekroczyła linii bramkowej. Adebayor przyznał, że jest sfrustrowany ilością złych decyzji podejmowanych przez sędziów. Zawodnik ma nadzieję, że niedługo arbitrom z pomocą przyjdzie technologia.

- Mówiąc szczerze, mamy żal do sędziego. My swoją pracę wykonaliśmy dobrze. Arbiter podjął kilka złych decyzji, cały zespół jest przez to rozgoryczony. Ile zaliczonych bramek w tym sezonie padło w niedozwolony sposób? Jestem już tym zmęczony i mam nadzieję, że technologia goal-line zostanie wprowadzona w najbliższym czasie - mówił zawodnik

Adebayor również ma żal do arbitra o sytuację z 55. minuty, kiedy to Cech zahaczył go w polu karnym, a piłkę do siatki skierował Bale. Napastnik uważa, że bramkarz Chelsea w tej sytuacji powinien otrzymać czerwoną kartkę.

- On sfaulował mnie i powinien otrzymać czerwoną kartkę, a dla nas powinien zostać przyznany rzut karny. Arbiter tego spotkania popełnił dużo błędów - dodał zawodnik

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Anglia, Tottenham Hotspur, Emmanuel Adebayor

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (13)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze