Anderson i Fábio za Gaitána?

Autor: Jan Wiśniewski | 19.04.2012 15:08 | komentarzy: 11 | kategoria: News |

Benfica nie przystała na propozycję Manchesteru United, który za sprowadzenie do siebie Nicolása Gaitána, oprócz gotówki, chciał oddać Portugalczykom Federico Machedę oraz najprawdopodobniej młodego Davide Petrucciego - informują brytyjskie media.

Lizbończycy w ramach transkacji woleliby pozyskać Andersona oraz Fábio da Silvę. Pierwszy z nich, który sześć lat temu przez rok grał w innym portugalskim klubie - FC Porto - nie może liczyć na Old Trafford na regularną grę i niewykluczone, że po zakończeniu obecnego sezonu będzie chciał zmienić pracodawcę. Natomiast brazylijski obrońca wystąpił w obecnych rozgrywkach Premier League zaledwie w pięciu meczach i również nie jest zadowolony ze swojej sytuacji w Manchesterze. W przypadku ewentualnego transferu Andersona do Benfiki Anglicy musieliby pokryć 50% jego zarobków w przyszłym sezonie.

Czerwone Diabły już od dawna przejawiają chęć pozyskania Nicolása Gaitána z lizbońskiej Benfiki. Według niepotwierdzonych informacji dogadali się już z nim nawet w kwestii indywidualnego kontraktu. 24-latek w ekipie United miałby zastąpić odchodzącego na emeryturę Paula Scholesa.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Portugalia, Benfica Lizbona, Nicolas Gaitan, Anderson, Fabio da Silva

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (11)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze