Osłabienia przed finałem. Apel odrzucony

Autor: Jan Wiśniewski | 02.05.2012 18:30 | komentarzy: 16 | kategoria: News |

Apel Międzynarodowej Federacji Piłkarzy Zawodowych, dotyczący anulowania wykluczających kartek dla sześciu piłkarzy Bayernu Monachium i Chelsea Londyn, został dzisiaj odrzucony przez UEFA.

W półfinałowych spotkaniach Ligi Mistrzów żółte kartoniki zobaczyli David Alaba, Holger Badstuber, Luiz Gustavo (wszyscy Bayern) oraz Branislav Ivanović, Raul Meireles i Ramires (Chelsea). Dla każdego z nich było to już trzecie upomnienie od arbitra w tej edycji europejskich pucharów, przez co zmuszeni są pauzować w kolejnym spotkaniu. Zarówno Niemcy, jak i Anglicy, zwrócili się do przedstawicieli UEFA o dopuszczenie swoich zawodników do meczu finałowego, jednak ci pozostali nieugięci. 

– Nie planujemy w najbliższej przyszłości żadnych taryf ulgowych dla kartkowiczów. Obecny system będzie jeszcze obowiązywał przez najbliższe trzy lata – powiedział przewodniczący UEFA, Michael van Praag.

Tegoroczny finał Ligi Mistrzów, w którym Bayern zagra z Chelsea, odbędzie się 19 maja o godzinie 20:45 na stadionie Allianz Arena w Monachium. 

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Bayern Monachium, Anglia, Niemcy, Branislav Ivanović, Luiz Gustavo, Raul Meireles, Ramires

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (16)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze