Juventus zainteresowany kupnem gwiazd z Londynu

Autor: Michał Nowacki | 04.05.2012 11:17 | komentarzy: 18 | kategoria: News |

Na Wyspach Brytyjskich spekuluje się, że dojdzie do poważnej rewolucji transferowej na Stamford Bridge.

Juventus Turyn jest żywo zainteresowany trójką graczy londyńskiej Chelsea. Branislav Ivanović, Frank Lampard i Raul Meireles mogą już niebawem dołączyć do „Starej Damy”.

Juventus Turyn jest bliski wygrania Scudetto i w lecie będzie chciał wzmocnić skład, aby móc pomyślnie walczyć w Lidze Mistrzów. Chelsea ma bardzo trudne zadania, jeżeli w ostatnich dwóch kolejkach Newcastle United i Tottenham Hotspur nie stracą punktów, to „The Blues” może zabraknąć w przyszłym sezonie w tych rozgrywkach. Ratunkiem dla Roberto Di Matteo jest pokonać Bayern Monachium na Allianz Arena i jako obrońca trofeum zapewnić sobie grę w elitarnych rozgrywkach w kolejnej edycji.

„Stara Dama” będzie miała wielkie problemy z wykupieniem całej trójki. Najmniejsze szanse na opuszczenie Stamford Bridge ma Branislav Ivanović. Uniwersalny obrońca znalazł się na liście życzeń SSC Napoli i zdecydował się podpisać kontrakt, który ważny jest do 2016 roku.

Pomocnik Raul Meireles może dostać zgodę na odejście, gdyż nie prezentuje najwyższej formy. Najbardziej wątpliwe jest sprzedanie Franka Lamparda. Roman Abramowicz zapowiedział już, że chce wprowadzić świeżą krew w drużynie, ale na pewno nie kosztem sprzedania 33-letniego Anglika.

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Juventus Turyn, Anglia, Włochy, Frank Lampard, Branislav Ivanović, Raul Meireles

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (18)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze