Hamšik miał ofertę z Milanu

Autor: Michał Nowacki | 14.05.2012 11:53 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

Ofensywnie usposobiony zawodnik SSC Napoli ujawnił, że przed rokiem mógł przenieść się na San Siro. Marek Hamšík powiedział, że AC Milan interesował się jego zakontraktowaniem, ale ostatecznie został w neapolitańskim klubie i nie żałuje tego.

24-latek od pewnego czasu jest na liście życzeń wielu czołowych klubów w Europie. Rok w rok napływają oferty za Słowaka, za Ezequiela Lavezziego i Edinsona Cavaniego. Regularnie też są one przez władze ze Stadio San Paolo odrzucane.

– AC Milan pytał o mnie w lecie 2011 roku, ale ja wolałem zostać tutaj. Trzeci rok z rzędu gramy w Europejskich Pucharach. Projekt klubu jest ważny na kilka najbliższych lat i z pewnością w lecie się wzmocnimy – powiedział Słowak.

– Musimy dalej ciężko pracować, jeżeli chcemy myśleć o tytułach. Na dzień dzisiejszy nie stać nas na walkę o mistrzostwo Włoch. Ten sezon był długi dla nas, zagraliśmy 51 spotkań w sezonie. Liga Mistrzów jest bardzo męczącym turniejem, ale chcę w niej grać w każdym roku. Został nam jeszcze jeden mecz, z Juventusem Turyn w finale Pucharu Włoch – dodał Marek Hamšík.

Czytaj więcej o: AC Milan, Włochy, Transfery, Marek Hamsik, SSC Napoli

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze