Di Matteo włączył do kadry dwóch stoperów z rezerw

Autor: Michał Nowacki | 19.05.2012 15:44 | komentarzy: 6 | kategoria: News |

Trener Chelsea Londyn wyraził wielką radość z powrotu do gry dwóch stoperów. Gary Cahill i David Luiz we wtorek wznowili treningi i zagrają w finale Ligi Mistrzów. Włoski szkoleniowiec awaryjnie powołał do pierwszego składu dwóch młodzików.

Anglik i Brazylijczyk nie grali przez kilka ostatnich tygodni z powodu urazów ścięgien udowych. We wtorek wznowili treningi, zaś Di Matteo obserwował ich także w piątek wieczorem w ostatniej sesji treningowej przed finałem. Dla Chelsea to może być historyczny dzień, gdyż stają przed szansą wygrania pierwszy raz tego trofeum.

Za kartki zawieszeni są John Terry i Branislav Ivanović, dlatego powrót dwóch podstawowych stoperów jest wielkim wzmocnieniem dla „The Blues”. W kadrze na mecz z Bayernem Monachium znalazło się także miejsce dla dwóch piłkarzy rezerw, którzy sięgnęli po FA Cup w swojej kategorii wiekowej.

– Gary Cahill i David Luiz trenowali od wtorku z resztą drużyny. Mam nadzieję, że będą w formie na sobotni występ, ich doświadczenie i umiejętności będą nam bardzo potrzebne do wygrania trofeum. Awaryjnie zdecydowałem się włączyć dwóch utalentowanych zawodników ze środka obrony. Todd Kane i Nathaniel Chalobah zebrali pozytywne recenzje za cały swój sezon, więc znajdą się w kadrze na sobotnie zawody – ujawnił Di Matteo.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Kontuzje , David Luiz, Gary Cahill, Bayern - Chelsea 2012-05-19

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (6)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze