Kalou w przyszłym tygodniu ogłosi swoją decyzję

Autor: Michał Nowacki | 23.05.2012 22:45 | komentarzy: 4 | kategoria: News |

Napastnik Salomon Kalou powiedział, że w ciągu najbliższego tygodnia podejmie decyzję odnośnie swojej przyszłości. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej najpierw musi swoją sytuację omówić z władzami klubu.

Iworyjczyk znalazł się na liście życzeń Liverpoolu, Arsenalu Londyn i Tottenhamu Hotspur. Piłkarz otwarcie mówi o chęci pozostania w Anglii, choć ma także oferty z Włoch, Hiszpanii, Holandii i Turcji. W czerwcu wygasa jego kontrakt i jeżeli nie przedłuży go, to będzie mógł latem odejść za darmo.

André Villas-Boas będąc trenerem w ciągu siedmiu miesięcy dał Iworyjczykowi szansę gry w czterech spotkaniach od pierwszej minuty. Gdy Portugalczyk został zwolniony i jego miejsce zajął Roberto Di Matteo jego sytuacja znacznie się polepszyła. Grał w większości spotkań Ligi Mistrzów i FA Cup.

– Jestem szczęśliwy na Stamford Bridge i nie mam żadnego powodu, aby stąd odchodzić. Trener Di Matteo mi ufa i daje często szansę na boisku. Jestem bardzo zadowolony, że tak długo mogę grać – ujawnił Salomon Kalou.

We wrześniu piłkarz odrzucił umowę, która zapewniała mu 80 tysięcy funtów tygodniowo. Spekuluje się, że nowy kontrakt będzie obowiązywał na tą samą kwotę, gdyż właśnie tyle Kalou zarabia obecnie. Tym samym jego pensja nie zmieni się, zaś może on przedłużyć swoją przyszłość w londyńskim klubie.

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Anglia, Kontrakt, Salomon Kalou

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (4)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze