Berbatov w PSG?

Redakcja | 24.05.2012 21:30 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

Agent bułgarskiego napastnika Dimitara Berbatova powiedział, że klub ze stolicy Francji jest zainteresowany sprowadzeniem gracza.

31-latek zapowiada, że odejdzie przy najbliższej okazji z Old Trafford, po serii rozczarowań jakie Bułgar przeżył  ostatnio, w związku z pozycją jaką zajmuje w klubie.

Coach Manchesteru United Sir Alex Ferguson sam otwarcie przyznał, że nie będzie zatrzymywał swojego napastnika, jeśli pojawi się jakaś oferta. Wszystko więc wskazuje na to, że Szkot nie wykorzysta punktu w umowie z piłkarzem w którym napisano, że klub może dodatkowo przedłużyć jego kontrakt o 12 miesięcy.

Spekulacje na temat przyszłości "Berby" trwają już niemal rok, a przejście do Francji jest najbardziej realne, zwłaszcza patrząc na pieniądze jakie mogą zaoferować katarscy właściciele.

– W mediach jest dużo spekulacji na temat Dimitara. PSG poddało bardzo interesującą propozycję mojemu klientowi, któremu oferta ta bardzo się spodobała. Berbatowovi zależy na grze w Lidze Mistrzów a Paryżanie mu to umożliwią, dodatkowo w tym klubie nie grał jeszcze nigdy żaden Bułgar i to mogłoby być bardzo ciekawe doświadczenie – uważa agent piłkarza.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Francja , Transfery, Paris Saint-Germain, Dimitar Berbatov

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (3)

  • Adi17 Legenda
    Na pewno dobrze mu zrobi transfer.
  • macko2907 Legenda
    PSG szuka głośnych nazwisk, a Berbatov z pewnością do takich należy :)
  • kokos_xd Triumfator
    Dla PSG to może i dobre posunięcie kupno doświadczonego napastnika

Twój komentarz

Zaloguj się, aby komentować. Nie masz konta? Zarejestruj się, szybko i wygodnie.