Park na temat oferty Turków i swojej przyszłości

Autor: Michał Nowacki | 24.05.2012 21:38 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

Pomocnik Manchesteru United ujawnił, że bardzo chciałby zostać na Old Trafford na kolejny sezon. Po Park Ji-Sunga zapytanie składa Galatasaray Stambuł.

Sir Alex Ferguson nie jest zadowolony z formy, jaką piłkarz prezentował w sezonie 2011/2012 i chce go sprzedać. Zawodnik jednak ma zamiar w „Red Devils” zakończyć swoją karierę i mając już 31 lat nie chce żadnego transferu.

W mediach spekuluje się, że turecki klub oferował zarobki roczne w wysokości 2,7 miliona euro, zaś wicemistrz Anglii dostałby za byłego zawodnika PSV Eindhoven 3,5 miliona euro. Umowa Ji-Sunga obowiązuje jeszcze przez cały sezon 2012/2013.

Skrzydłowy zaprzeczył jednak, że dostał oficjalnie ofertę przejścia do Turcji i oznajmił, że to wszystko plotka, której nie może potwierdzić. Sprowadzony w lecie 2005 roku gracz otwarcie mówi o chęci pozostania w Manchesterze do końca swojej kariery.

– Nie otrzymałem oficjalnej oferty z Galatasaray Stambuł. Cieszę się jednak, że inny kluby chcą mnie w swoim zespole, ale to normalne dla każdego piłkarza. Liczę jednak, że zostanę na Old Trafford, chcę tutaj zakończyć karierę i mam nadzieję, że uda mi się w przyszłym sezonie udowodnić swoją wartość i będę mógł przedłużyć swój kontrakt z klubem – ujawnił Park.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Transfery, Kontrakt, Turcja, Park Ji-Sung, Galatasaray Stambuł

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze