Stoper Ajaxu: nie można wierzyć mediom

Autor: Michał Nowacki | 02.06.2012 16:01 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

Obrońca Ajaxu Amsterdam oznajmił, że na dniach załatwione zostaną wszystkie formalności i przeniesie się do Tottenhamu Hotspur. W piątek Jan Vertonghen oznajmił jednak, że wciąż jest członkiem mistrza Holandii.

– Jestem wielkim zwolennikiem ligi angielskiej, rozgrywki angielskiej Premiership to praktycznie jedyne mecze, jakie oglądam w telewizji. Dla mnie to najlepsza liga na świecie i chciałbym, kiedyś grać w Anglii. Mam nadzieję, że to potrwa kilka dni lub tygodni i w lecie będę mógł zmienić barwy klubowe – oznajmił Jan Vertonghen.

– Wiem, w jakim zespole chcę zagrać i mam nadzieję, że spełni się moje marzenie już niebawem. Tottenham nie gra w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie, ale nie przeszkadza mi to. Chcę drużyny, która zapewni mi regularne występy. Rozmawiałem z władzami „Kogutów”, ciepło mnie przyjęli i wyrażają nadal zainteresowanie mną – dodał stoper.

– Nie we wszystko można wierzyć, gazety piszą wiele rzeczy, ale nie wszystkie są prawdziwe. Oficjalnie jestem graczem Ajaxu Amsterdam, ale liczę, że Tottenham Hotspur się z nimi dogada i niebawem przeniosę się do Londynu – zakończył piłkarz na Twitterze.

Czytaj więcej o: Anglia, Holandia, Transfery, Tottenham Hotspur, Ajax Amsterdam, Jan Vertonghen

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze