Park cieszy się z przyjścia Kagawy

Autor: Michał Nowacki | 15.06.2012 11:53 | komentarzy: 6 | kategoria: News |

Pomocnik Manchesteru United, Park Ji-Sung jest zadowolony z zakupu zawodnika Borussii Dortmund. Reprezentant Korei Południowej nie boi się, że Shinji Kagawa zaostrzy rywalizację w środku pola.

– Manchester United jest tak wielkim i znakomitym klubem, że nieważne z kim rywalizujesz, chcesz po prostu być najlepszym i grać regularnie w wyjściowym składzie. Jestem szczęśliwy, że Japończyk wybrał ofertę z Old Trafford, na pewno osiągnie tutaj sukces, gdyż jest znakomitym pomocnikiem – stwierdził Park.

– Jestem także zadowolony z polityki transferowej klubu, podpisaliśmy kolejnego gracza, który prezentuje najwyższy poziom. Teraz w barwach „Red Devils” będzie walczył o tytuły i wiem, że dzięki temu staniemy się silniejsi – dodał urodzony w Korei Południowej zawodnik.

31-latek w lecie 2005 roku odszedł z PSV Eindhoven do ekipy Sir Alexa Fergusona. Od początku stał się jednym z najbardziej znanych zawodników w Azji i zapewne kupno Japończyka pozwoli Manchesterowi United na promocję w Azji, skąd napłyną niemałe dochody.

– Mam nadzieję, że Sir Alex Ferguson da mi szansę występu w tournee i zostanę w klubie na kolejny sezon. Mam już 31 lat i chciałbym zakończyć karierę na Old Trafford, wiem jednak, że nie gram zbyt często i mówi się o tym, że zostanę sprzedany. Nie jestem zadowolony ze swojej sytuacji w klubie, ale codziennie na treningu walczę, aby stać się lepszym i dostać szansę występu, aby na boisku potwierdzić swoją przydatność i móc częściej występować – zakończył środkowy pomocnik, mogący grać na lewym skrzydle.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Transfery, Shinji Kagawa, Park Ji-Sung

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (6)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze