Vertonghen wciąż niepewny przyszłości

Autor: Michał Nowacki | 03.07.2012 12:09 | komentarzy: 7 | kategoria: News |

Obrońca otwarcie mówi, że chce jak najszybciej dołączyć do Tottenhamu Hotspur. Jednak Ajax Amsterdam niechętnie wyraża na to zgodę i Jan Vertonghen zapewnia, że będzie z drużyną, dopóki nie zostanie oficjalnie ogłoszony jego transfer.

Stoper reprezentacji Belgii powoli traci cierpliwość i jest coraz bardziej sfrustrowany, gdyż jego prośba nie wydaje się być szybko zrealizowana. W zeszłym roku bramkarz Maarten Stekelenburg chciał z Ajaxu odejść do AS Romy, plan udało mu się zrealizować, ale holenderski klub tak długo zwlekał, że w konsekwencji Holender nie mógł wziąć udziału w tournee przygotowawczym Rzymian.

Mistrz Eredivisie liczy na ofertę rzędu 15 milionów euro, ale dla „Kogutów” to zbyt wysoka cena. Zawodnik liczy, że do 31 sierpnia oba kluby się dogadają między sobą i będzie mógł podpisać kontrakt z ekipą z White Hart Lane. Umowę zawodnik z holenderskim teamem ma do lata 2013 roku i jeżeli jej nie przedłuży teraz, to za rok będzie mógł odejść za darmo, zaś w styczniu nie będzie już wart tak wysokiej ceny, jak obecnie.

Czytaj więcej o: Anglia, Holandia, Transfery, Tottenham Hotspur, Ajax Amsterdam, Jan Vertonghen

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (7)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze