Bułgarski snajper zostaje w United

Autor: Ewa Grodzka | 03.07.2012 19:41 | komentarzy: 8 | kategoria: News |

Sir Alex Ferguson potwierdził, że Dymitar Berbatov nie opuści tego lata Manchesteru United.

Bułgarski snajper szykował się do opuszczenia Old Trafford. Król strzelców 2010 roku w Premier League, był pomijany przez szkockiego szkoleniowca w kolejnym sezonie. Z tego powodu piłkarzem zainteresowało się kilka europejskich klubów. W efekcie zdecydowano, że Berbatov zostanie jednak w Manchesterze United.

– Nic nie uległo zmianie w sprawie Dymitara. Nadal jest piłkarzem United i dołączy do nas na zgrupowaniu w południowej Afryce oraz Chinach. W minionym sezonie częściej stawiałem na Rooneya, Chicharito, czy też Welbecka, więc nie był to zbyt udany rok dla Berbatova. Nadal uważam jednak, że jest to znakomity piłkarz i mam wobec niego dalsze plany. Zdaję sobie sprawę, że może czuć się zawiedziony, ale nie sądzę bym traktował go nie fair – wyznał Ferguson. 

Berbatov reprezentuje barwy "Czerwonych Diabłów" od 2008 roku. Na Old Trafford trafił z Tottenhamu, w którym grał dwa lata. Wcześniejsze pięć sezonów spędził w Bayerze Leverkusen. W minionym sezonie Premier League Bułgar wystąpił w dwunastu spotkaniach, grając głównie w końcówkach meczów. 

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Alex Ferguson, Dimitar Berbatov

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (8)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze