Owen w Primera División?

Autor: Tomasz Delimat | 08.07.2012 23:04 | komentarzy: 9 | kategoria: News |

Michael Owen może kontynuować swą karierę w lidze hiszpańskiej. Zainteresowana pozyskaniem doświadczonego Anglika jest Málaga.

Owen występował ostatnio w Manchesterze United, lecz nie przedłużył wygasającego 30 czerwca kontraktu. Od kilku dni jest wolnym zawodnikiem i obecnie poszukuje klubu. Málaga chce tymczasem sprowadzić nowego napastnika po tym, jak karierę zakończył Ruud van Nistelrooy. Holender nie prezentował w ostatnim sezonie zbyt wysokiej formy, ale nie zraża to działaczy klubu z Andaluzji do podjęcia próby sprowadzenia kolejnego snajpera o uznanym nazwisku, który znajduje się już jednak u schyłku swojej piłkarskiej przygody.

W najbliższym czasie działacze Málagi złożą oficjalną ofertę Michaelowi Owenowi. Propozycja ta byłaby na pewno atrakcyjna nie tylko finansowo, ale też sportowo – w końcu „Los Boquerones” zagrają w eliminacjach Ligi Mistrzów. Pytanie tylko, czy zawodnik będzie chciał wyjeżdżać z Anglii. Tu zainteresowanych jest nim kilka klubów, między innymi Stoke City, West Ham United czy Southampton.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Hiszpania, Transfery, Michael Owen

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (9)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze