Milan szuka wzmocnień na lewej stronie

Autor: Michał Nowacki | 09.07.2012 17:24 | komentarzy: 9 | kategoria: News |

Trener AC Milanu, Massimiliano Allegri rozmawiał z Adriano Gallianim i prosił o dwóch zawodników. „Rossoneri” będą potrzebować lewego obrońcy i lewego pomocnika, jednym z kandydatów jest Aleksandar Kolarov z Manchesteru City.

Wicemistrz Włoch chciał pozyskać zawodnika na zasadzie rocznego wypożyczenia z opcją pierwokupu, ale władze angielskiego klubu nie wyraziły zgody. Wypożyczony został Wayne Bridge i Serb musi być zmiennikiem Gaela Clichy’ego. Jeszcze w niedzielę Adriano Galliani mówił, że Milan ma kompletny skład, trener jednak ujawnił, że nie jest do końca zadowolony z kadry, jaką posiada.

Innym rozwiązaniem dla wicemistrza Włoch może być zakup Federico Balzarettiego z US Palermo, ale Włoch jest na liście życzeń Juventusu Turyn oraz Paris Saint-Germain i oba kluby mogą się pochwalić większym budżetem niż „Rossonerich”. W dodatku zawodnik wcale nie będzie tani, więc prędzej ktoś musiałby opuścić San Siro, aby zrobić miejsce dla Włocha. Wiele się mówi, że Taye Taiwo opuści Milan, aby w jego miejsce mógł przyjść Balzaretti. Piłkarz przed rokiem trafił do klubu za darmo, ale nie pokazał się z dobrej strony, zaś od stycznia grał na wypożyczeniu w Quuens Park Rangers.

W linii pomocy miał wzmocnieniem okazać się Lassana Diarra, ale Real Madryt niechętnie prowadzi negocjacje w tej sprawie. Frustracja sprawia, że włodarze włoskiego teamu będą musiały poszukać innego rozwiązania. W dodatku Francuz nie chce odchodzić z mistrza Hiszpanii, gdyż choć bardzo rzadko gra, to zarabia zadowalające go pieniądze.

Czytaj więcej o: AC Milan, Real Madryt, Anglia, Hiszpania, Włochy, Transfery, Manchester City, Aleksandar Kolarov, Lassana Diarra

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (9)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze