Evans opuści początek sezonu

Autor: Tomasz Delimat | 17.07.2012 10:52 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Alex Ferguson w pierwszych meczach nowego sezonu Premier League nie będzie mógł brać pod uwagę Jonny'ego Evansa. Obrońca wciąż zmaga się z kontuzją.

Poważny uraz Nemanji Vidicia sprawił, że Evans wywalczył sobie w minionym sezonie miejsce w pierwszym składzie Manchesteru United i zbierał za swoje występy bardzo dobre recenzje. Niedawno reprezentant Irlandii Północnej przeszedł jednak operację kostki. Nie zagra w związku z tym w kadrze Wielkiej Brytanii podczas olimpiady w Londynie, a także opuści początek sezonu 2012/2013 w Premier League, choć w związku z Igrzyskami zaplanowano go tym razem dopiero na połowę sierpnia.

Alex Ferguson potwierdził, że są niewielkie szanse na powrót do gry Jonny'ego Evansa na początek sezonu. Szkot wyraził jednak nadzieję na dojście do pełnej sprawności Vidicia i Chrisa Smallinga. Obaj rozpoczęli już treningi po urazach, jakich doznali, lecz osiągnięcie optymalnej dyspozycji zajmie im jeszcze trochę czasu.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Alex Ferguson, Kontuzje , Serbia, Nemanja Vidic, Jonathan Evans, Chris Smalling

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #12

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień zakupowego szaleństwa. Tym razem szczególną dawkę doniesień transferowych otrzymali kibice Chelsea. Poznaliśmy także nazwisko bramkarza, który zwolnił miejsce w zespole Liverpoolu dla Alissona Beckera.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #10

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem sprawcami całego zamieszania byli bramkarze, szczególnie Thibaut Courtois, który jest o krok od powrotu do Madrytu.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #9

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy listę graczy znajdujących się na wylocie z Barcelony, nowe doniesienia o poczynaniach transferowych Realu, a także oficjalne odejście Daleya Blinda z Manchesteru United.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #8

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Bezsprzecznie największym wydarzeniem była prezentacja Cristiano Ronaldo w barwach „Starej Damy”.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #6

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy nazwisko nowego trenera „The Blues”, kolejne doniesienia na temat Cristiano Ronaldo oraz oficjalne stanowisko Realu Madryt w sprawie informacji o zainteresowaniu Neymarem przez hiszpański klub.

  czytaj więcej

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze