Evans opuści początek sezonu

Autor: Tomasz Delimat | 17.07.2012 10:52 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Alex Ferguson w pierwszych meczach nowego sezonu Premier League nie będzie mógł brać pod uwagę Jonny'ego Evansa. Obrońca wciąż zmaga się z kontuzją.

Poważny uraz Nemanji Vidicia sprawił, że Evans wywalczył sobie w minionym sezonie miejsce w pierwszym składzie Manchesteru United i zbierał za swoje występy bardzo dobre recenzje. Niedawno reprezentant Irlandii Północnej przeszedł jednak operację kostki. Nie zagra w związku z tym w kadrze Wielkiej Brytanii podczas olimpiady w Londynie, a także opuści początek sezonu 2012/2013 w Premier League, choć w związku z Igrzyskami zaplanowano go tym razem dopiero na połowę sierpnia.

Alex Ferguson potwierdził, że są niewielkie szanse na powrót do gry Jonny'ego Evansa na początek sezonu. Szkot wyraził jednak nadzieję na dojście do pełnej sprawności Vidicia i Chrisa Smallinga. Obaj rozpoczęli już treningi po urazach, jakich doznali, lecz osiągnięcie optymalnej dyspozycji zajmie im jeszcze trochę czasu.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Alex Ferguson, Kontuzje , Serbia, Nemanja Vidic, Jonathan Evans, Chris Smalling

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze