Owen uchyla rąbka tajemnicy swojej przyszłości

Autor: Michał Nowacki | 17.07.2012 14:36 | komentarzy: 4 | kategoria: News |

Michael Owen wraz z końcem sezonu rozstał się z Manchesterem United i szuka sobie klubu. Napastnik ujawnił, że niedawno był bliski dogadania się z jednym klubem, ale nie udało się.

32-latek podkreśla, że wciąż czuje się na siłach, aby grać w Premiership i nie ma zamiaru wiązać się z zespołem z The Championship. Snajper w ostatnich latach więcej czasu spędzał w gabinecie lekarzy niż na boisku, ale zapewnia, że czuje się już dobrze i jeszcze kilka lat może pograć na najwyższym poziomie. Wychowanek Liverpoolu ujawnił, że jest bliski podpisania kontraktu z jednym klubem, ale nie ujawnił jeszcze nazwy, obecnie jest na liście życzeń Evertonu Liverpool i Stoke City.

W sezonie 2011/2012 zagrał tylko w czterech spotkaniach Manchesteru United, głównie w Carling Cup z Leeds United i Aldershot City. Napastnik zapewnia, że chce grać w klubie, który przyniesie mu satysfakcję z gry. W poniedziałek na jednym z portali społecznościowych Owen ujawnił, że był bliski dogadania się z jednym klubem.

Zawodnik zapewnia, że niezadowoli się byle jaką ofertą i nie chodzi tutaj o finanse. Michael Owen chce grać regularnie w nowym zespole i nie chce za rok spaść do niższej ligi, więc oczekuje oferty z drużyny, która może zapewnić mu zakończenie sezonu w środku tabeli.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Transfery, Michael Owen

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (4)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze