Vidić i Smaling znowu w kadrze United

Autor: Michał Nowacki | 17.07.2012 15:32 | komentarzy: 4 | kategoria: News |

Trener z Old Trafford ujawnił, że Jonny Evans nie będzie do jego dyspozycji na początku sezonu, ale liczy, że Namnja Vidić i Chris Smalling w czasie tournee odnajdą formę i będą stanowić o sile defensywy wicemistrza Anglii.

Reprezentant Irlandii Północnej z powodu kontuzji kostki ominie początek sezonu, ale z pewnością kapitan, Nemanja Vidić, jak i Chris Smalling powinni być do dyspozycji Szkota już w tournee przedsezonowym. Gdy Serb w meczu z Basel doznał zerwania wiązadeł krzyżowych w kolanie to Evans zastępował go i u boku Rio Ferdinanda radził sobie znakomicie. Z pewnością Ferguson będzie miał istny ból głowy czy stawiać na Serba czy na Evansa, ale rywalizacja na pewno wyjdzie dla klubu na plus.

Szkot jest pewny, że Vidić zacznie sezon zgodnie z terminem, Ferguson liczy także, że będzie mógł skorzystać z jego usług podczas tournee. Już we środę „Red Devils” zagrają z Amazulu w Południowej Afryce. Serb musi jednak popracować nad swoim przyspieszeniem i treningiem fizycznym, gdyż półroczna przerwa sprawiła, że Nemanja może być dużo wolniejszy od kolegów.

Chris Smalling natomiast zmagał się z urazem pachwiny, kiedy to nabawił się jej w meczu ze Swansea City. Teraz Anglik wraca do gry i niebawem będzie mógł grać w United, jak dawniej.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Alex Ferguson, Kontuzje , Trenerzy, Nemanja Vidic, Jonathan Evans, Chris Smalling

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (4)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze