Bramkarz zdeterminowany, by odejść z Interu

Autor: Tomasz Delimat | 30.07.2012 12:35 | komentarzy: 11 | kategoria: News |

Júlio César jest gotów zrobić wszystko, by nie pozostawać w Interze Mediolan na kolejny sezon. Obecnie negocjowane jest rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron.

Ostatnio takie rozwiązanie umowy zastosowano w przypadku Lúcio, umożliwiając mu przy tym odejście do innego włoskiego klubu. Brazylijczyk przeszedł do Juventusu Turyn, a teraz w podobny sposób rozstać chce się z Interem César. Bramkarz najprawdopodobniej straci miejsce w składzie po tym, jak na Stadio Giuseppe Meazza trafił Samir Handanović. Júlio César nie został zresztą włączony przez trenera Stramaccioniego do kadry na mecze w Lidze Europy, co tylko potwierdza fakt, że klub nie wiąże z nim dalszych planów.

Pozyskaniem brazylijskiego golkipera poważnie interesuje się Roma. Gdyby ten rozwiązał kontrakt z Interem, można by było ściągnąć go za darmo. Mediolańczycy gotowi są chyba przystać na takie rozwiązanie. Júlio César niedługo skończy 33 lata, więc kwota odstępnego za niego i tak nie byłaby wysoka, tymczasem rozstanie z nim podreperuje klubowy budżet, gdyż reprezentant Brazylii inkasuje pokaźną pensję. Poza tym prezes Massimo Moratti jest ugodowym człowiekiem i zwykle w tego typu sytuacjach dochodzi do porozumienia z zawodnikami.

Czytaj więcej o: Inter Mediolan, Włochy, Transfery, AS Roma, Brazylia, Julio Cesar

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (11)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze