Trio z Arsenalu odejdzie w tym tygodniu?

Autor: Tomasz Delimat | 30.07.2012 17:14 | komentarzy: 14 | kategoria: News |

Arséne Wenger zapowiedział na łamach mediów odejście trójki swoich zawodników. Nicklas Bendtner, Park Chu-Young i Sébastien Squillaci mogą opuścić Emirates Stadium jeszcze w tym tygodniu.

Squillaci i Park znajdowali się w zeszłym sezonie w kadrze Arsenalu, lecz okazji do gry nie dostawali prawie w ogóle. Najlepiej zobrazują to zresztą liczby: ten pierwszy rozegrał w Premier League 9 minut, drugi – 6 minut. Obaj również teraz nie wydają się mieć szans na częstsze występy. Rywalizacja w środku obrony nie zmniejszyła się, więc Squillaci jest w hierarchii stoperów co najwyżej piąty, a londyńską ofensywę zasilili Lukas Podolski i Olivier Giroud, jeszcze bardziej ograniczając nadzieje Parka.

Nicklas Bendtner również nie znajduje się w planach Wengera na przyszły sezon, co menedżer Arsenalu wyraźnie zapowiedział. Rolę rosłego, wysuniętego napastnika spełniać będzie Giroud, a w odwodzie jest jeszcze Marouane Chamakh, o ile „Kanonierzy" nie zdecydują się go sprzedać. Bendtner o swoją przyszłość powinien być jednak spokojny, bo interesuje się nim wiele klubów z całej Europy. Większy problem ze znalezieniem nowych pracodawców mogą mieć Sébastien Squillaci i Park Chu-Young.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, Anglia, Francja , Arsene Wenger, Trenerzy, Sebastien Squillaci, Nicklas Bendtner, Dania, Park Chu-Young

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (14)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze