Zenit chce także Naniego

Redakcja | 18.08.2012 18:01 | komentarzy: 13 | kategoria: News |

Zespół mistrza Rosji pokazuje, że poważnie myśli o tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Na celowniku Zenitu Sankt Petersburg znalazł się tym razem Nani.

Niedawno informowaliśmy, że mistrzowie Rosji planują pozyskanie Hulka i Dymitara Berbatowa. Brytyjska prasa donosi dzisiaj, że trener Luciano Spalletti ma na oku także innego zawodnika Manchesteru United – Portugalczyka Naniego. 

– Wszystko zależy od ceny jaką trzeba będzie za nich zapłacić – mówi Spalletti, po czym dodaje, że Hulk i Nani rzeczywiście są na wąskiej liście jego potencjalnych wzmocnień, wyklucza jednak pozyskanie bułgarskiego napastnika. 

Wygląda na to, że Zenit poważnie myśli o zwojowaniu czegoś więcej w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, niż tylko wyjście z grupy. Transferowe plotki głoszą bowiem, że Spalletti chętnie widziałby także w swoim składzie dwóch Holendrów: Ibrahima Affelaya i Klaasa-Jana Huntelaara. Pieniędzy z pewnością Rosjanom nie zabraknie, tylko czy chętni na takie transakcje będą piłkarze i kluby, które obecnie ich zatrudniają?

 

Czytaj więcej o: Transfery, Zenit Sankt Petersburg, Nani, Hulk, Dimitar Berbatov

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (13)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze