Zwrot akcji w sprawie Berbatova

Autor: Michał Nowacki | 29.08.2012 19:25 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Dimitar Berbatov poleciał do Włoch, aby omówić szczegóły swojej umowy z Fiorentiną. W czasie podróży dostał informację, że Juventus Turyn chce go ściągnąć do siebie. Wiele do powiedzenia w tym przypadku będzie miał trener Alex Ferguson.

W lecie wolnym zawodnikiem stał się Paul Pogba i Szkot ma pretensje, że włodarze „Starej Damy” stanęli na przeszkodzi, aby Francuz został. Środkowy pomocnik dostał bardzo kuszącą ofertę kontraktu i wolał dołączyć do mistrza Włoch niż zostać na Old Trafford, gdzie miał stać się następcą Paula Scholesa.

W środę napastnik poleciał do Włoch, gdyż ekipa z Florencji proponowała pięć milionów euro i taką sumę chciał przyjąć Alex Ferguson. „Stara Dama” w ostatniej chwili włączyła się do walki o Bułgara i złożyła korzystniejsze warunki kontraktu indywidualnego. Drużyna, która zajęła w Serie A 13 miejsce w poprzednim sezonie proponowała 1,8 miliona rocznie, mistrz Włoch zapewnił, że Berbatov dostanie 2, 7 miliona euro za sezon.

 Na Old Trafford w lecie przyszedł Robin van Persie, w drużynie został Federico Macheda, który od stycznia grał na wypożyczeniu w Quuens Park Rangers, z klubu odszedł jedynie Michael Owen, ale to wcale nie zmienia sytuacji Bułgara. W „Red Devils” jest Wayne Rooney, Danny Welbeck i „Chicharito”.

Czytaj więcej o: Juventus Turyn, Manchester United, Anglia, Włochy, Dimitar Berbatov

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze