Berbatow bliski... Fulham

Autor: Tomasz Delimat | 30.08.2012 09:27 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Sytuacja Dymitara Berbatowa zmienia się jak w kalejdoskopie. Bułgar miał już podpisywać kontrakt z którymś z klubów Serie A, gdy niespodziewanie zgłosiło się po niego Fulham.

Berbatow był wczoraj „bliski" trzech klubów. Początkowo miał podpisać umowę z Fiorentiną, potem zmienił zdanie, gdy zgłosił się po niego poszukujący napastnika Juventus Turyn. Ostatecznie wygląda na to, że gracz Manchesteru United pozostanie w Anglii, gdzie zgłosiło się po niego Fulham.

Dymitar Berbatow chciał pozostać na Wyspach, by nie zmuszać do przeprowadzki swojej rodziny, a zatem oferta z Fulham bardzo go ucieszyła. Co więcej, trenerem na Craven Cottage jest Martin Jol, z którym Bułgar miał już okazję pracować w Tottenhamie. Już dziś może więc dojść do parafowania kontraktu, chyba, że nastąpią kolejne niespodziewane wydarzenia.

Czytaj więcej o: Juventus Turyn, Anglia, Włochy, Transfery, Dimitar Berbatov

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #7

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy spory zakup West Hamu, wypowiedzi na temat swojej przyszłości gwiazd Chelsea oraz kolejne informacje związane z transferem Cristiano Ronaldo.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #6

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy nazwisko nowego trenera „The Blues”, kolejne doniesienia na temat Cristiano Ronaldo oraz oficjalne stanowisko Realu Madryt w sprawie informacji o zainteresowaniu Neymarem przez hiszpański klub.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #5

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem był on szczególny dla kibiców Chelsea FC.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #4

  Dzisiejszy artykuł po raz kolejny zaczniemy od wątku Cristiano Ronaldo. Tym razem nie będzie on dotyczył jego pożegnania z Realem Madryt, lecz przyszłości w Juventusie.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #3

  Kolejny dzień z rzędu pierwszoplanowym bohaterem mediów jest Cristiano Ronaldo. Jednak tym razem nie przeczytamy w gazetach kolejnych doniesień odnośnie jego przyszłości, lecz wyrazy uznania i podziękowania za wszystko, co zrobił w barwach Realu Madryt. Sytuację z Portugalczykiem bez wątpienia najlepiej oddaje w symbolicznym znaczeniu pieśń Horacego – „Wybudowałem pomnik”.

  czytaj więcej

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze