Bendtner dołączy do mistrza Włoch?

Autor: Michał Nowacki | 30.08.2012 15:47 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Juventus Turyn nie rezygnuje i próbuje jeszcze do piątku pozyskać napastnika. W ostatniej chwili chcieli zakontraktować Dimitara Berbatova, ale niewykluczone, że Nicklas Bendtner zasili szeregi „Bianconerich”.

Napastnik spędził ostatni rok na wypożyczeniu w Sunderlandzie i wrócił do Arsenalu Londyn. Reprezentant Danii od dawna zapowiada, że nie chce grać na Emirates Stadium i oferta z Turynu to kusząca propozycja, aby zmienić otoczenie. Tym bardziej, że czasu jest już coraz mniej, gdyż w piątek o północy zamyka się okienko transferowe.

Najwyżej na liście transferowej jest Fernando Llorente, ale Athletic Bilbao życzy sobie za Hiszpana 36 milionów euro. Za niewiele większą sumę Javi Martínez odszedł do Bayernu Monachium, więc Baskowie są świadomi, że jak mają stracić swoje gwiazdy, to przynajmniej za odpowiednio wysokie pieniądze.

„Stara Dama” jeszcze próbuje Duńczyka wypożyczyć na rok z Arsenalu i dopiero w następnym lecie dokonać transferu definitywnego. W razie niepowodzenia wrócić będzie musiał do klubu Marco Borriello, który od stycznia był wypożyczony z Romy i za sumę 7,5 miliona euro może zostać na stałe w Turynie.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, Juventus Turyn, Anglia, Włochy, Transfery, Nicklas Bendtner

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze