Evans zagra z Southampton

Autor: Michał Nowacki | 01.09.2012 11:14 | komentarzy: 4 | kategoria: News |

Stoper Jonny Evans wznowił już treningi i znalazł się w składzie na mecz z Southampton. W wyjazdowym spotkaniu na pewno nie zobaczymy Ashley’a Younga, który doznał kontuzji kolana i wydaje się, że swoją szansę dostanie Luis Nani.

– Największe braki kadrowe mamy w środku obrony, Evans zanotował występ w kadrze do lat 21 z Tottenhamem. Dostałem opinię o jego grze i wiem, że spisał się tam znakomicie. To nasze największe wzmocnienie w defensywie, więc cieszę się, że będę miał go do dyspozycji, gdyż zaraz czekają nas trudne mecze – powiedział Ferguson.

– Treningi wznowił już także Phil Jones, ale nie jest on jeszcze przygotowany, aby wrócić na boisko, podobnie sprawa ma się z Rio Ferdinandem. Jednak zdrowy jest Nemanja Vidić, teraz wraca Jonny Evans, więc Michael Carrick może wrócić na swoją nominalną pozycję w pomocy – dodał taktyk z Old Trafford.

– Wayne Rooney wypada ze składu na cztery tygodnie, nie jest to nic poważnego, ale rana jest głęboka i najszybciej jak się dało zszyliśmy ją. Wydaje się, że żadnych powikłań nie będzie, więc wróci w pierwszym terminie. Na szczęście ścięgno lub mięśnie zostały nienaruszone, stąd też nie wchodzi w grę żadna dłuższa absencja. Dzięki temu „Wazza” może ćwiczyć na siłowni – zakończył Szkot.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Alex Ferguson, Kontuzje , Trenerzy, Rio Ferdinand, Wayne Rooney, Jonathan Evans, Phil Jones

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (4)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze