Oxlade-Chamberlain dostanie nowy kontrakt

Autor: Michał Nowacki | 04.09.2012 14:52 | komentarzy: 13 | kategoria: News |

Pomocnik Arsenalu Londyn ma ważną umowę jeszcze przez najbliższe cztery lata. Klub jednak chce, aby Alex Oxlade-Chamberlain już teraz przedłużył swój kontrakt o kolejne sezony. Negocjacje w kwestii nowego podpisu rozpoczną się w połowie września, po przerwie na mecze reprezentacyjne.

Rok temu z Londynem pożegnał się Cesc Fàbregas, który odszedł do Barcelony, zaś Samir Nasri związał się z Manchesterem City. W niedawno zamkniętym okienku transferowym Robin van Persie zamienił Arsenal na Manchester United a Alex Song przeniósł się do Barcelony. Obecnie Arsène Wenger chce uniknąć sytuacji w których jego najlepsi zawodnicy będą opuszczać Emirates Stadium dlatego ma zamiar  już teraz przedłużyć umowy z kilkoma kluczowymi zawodnikami.

19-latek notuje znakomite występy w barwach „Kanonierów”, zaś jego nowa umowa może skłonić do podobnej decyzji jednego z jego rodaków. Theo Walcott ma kontrakt ważny do końca obecnego sezonu i w styczniu będzie mógł odejść do innego klubu, zaś latem mógłby zmienić barwy klubowe za darmo. 23-latek na pewno dostanie ofertę nowego kontraktu i trener liczy, że Anglik ją zaakceptuje.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, Anglia, Arsene Wenger, Trenerzy, Kontrakt, Alex Oxlade-Chamberlain

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (13)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze