MU w najsilniejszym ustawieniu, powrót Fletchera i Evansa

Autor: Michał Nowacki | 15.09.2012 08:44 | komentarzy: 4 | kategoria: News |

Manchester United zagra w najsilniejszym składzie w dzisiejszym pojedynku z Wigan. Alex Ferguson ma już do swojej dyspozycji Jonny’ego Evansa, Darrena Fletchera, Shinji Kagawę i Robina van Persiego.

Japończyk nie znalazł się w meczu z Irakiem w składzie swojej reprezentacji, gdyż na treningu doznał urazu. Wydawało się, że Kagawa nie będzie dostępny do gry z Wigan, ale lekarze potwierdzili, że to nic poważnego i nie ma ryzyka pogłębienia się urazu. Robin van Persie natomiast w meczu Holandii z Węgrami nabawił się kontuzji, ale napastnik jest w pełni sił do sobotniego występu.

– Nasze najpoważniejsze kontuzje to Phil Jones i Chris Smalling, szczególnie sprawa Jonesa nas zmartwiła. Przed tygodniem podczas treningu nabawił się problemów zdrowotnych i musi teraz od 8-10 tygodni odpocząć od futbolu. Mam nadzieję, że Smalling wróci jeszcze w połowie września. Cieszy mnie powrót Evansa do składu, daje mi to większe możliwości w środku obrony – powiedział Ferguson.

– Zawsze uważnie obserwujemy zawodników, którzy w reprezentacji grali na innym kontynencie. Kagawa, Antonio Valencia i Chicharito  wrócili już kilka dni temu do klubu i widzieliśmy, że nie mają żadnych problemów zdrowotnych – stwierdził Szkot.

– Darren Fletcher w poniedziałek zagrał w zespole do lat 21 i prezentował się dobrze na boisku. Kolejnym krokiem będzie włączenie go do kadry Manchesteru United. Na pewno dzięki temu nabierze zaufania, gdyż ostatni raz zagrał dla nas w grudniu – zakończył trener z Old Trafford.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Alex Ferguson, Kontuzje , Trenerzy, Shinji Kagawa, Darren Fletcher, Robin van Persie, Jonathan Evans, Phil Jones, Chris Smalling

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (4)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze