Problemy zdrowotne Milnera

Autor: Michał Nowacki | 25.09.2012 20:19 | komentarzy: 7 | kategoria: News |

Pomocnik Manchesteru City, James Milner skarży się na problem z palcem u nogi. W poniedziałek Anglik przeszedł badania pod okiem lekarzy i wiadomo, że we wtorkowym meczu z Aston Villą Birmingham nie zagra. W dodatku zabraknie go w kilku kolejnych nadchodzących spotkaniach.

Piłkarz był regularnie poza składem „The Citizens” w obecnym sezonie, do tej pory zanotował tylko trzy występy. Najpierw w spotkaniu o Tarczę Wspólnoty z Chelsea Londyn grał pełne 90 minut, zaś z Liverpoolem został zdjęty kwadrans przed końcem meczu. Z Quuens Park Rangers Roberto Mancini wpuścił go w końcówce pojedynku, w którym zanotował tylko dziewięć minut.

Wiadomo, że władze mistrza Anglii nie chcą się rozstawać z Anglikiem i za każdym razem jego kontuzje traktują jako spore osłabienie. Dopiero teraz Roberto Mancini ujawnił, że powodem nieobecności Milnera w składzie są jego problemy zdrowotne.

W latach 2008-2010 piłkarz grał w Aston Villi, ale z powodu problemów zdrowotnych nie będzie mógł zagrać na Villa Park przeciwko swojej byłej drużynie. Oba zespoły spotkają się ze sobą w ramach III rundy Capital One Cup.

Czytaj więcej o: Anglia, Kontuzje , Manchester City, James Milner

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (7)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze