Lista życzeń Manchesteru United na zimę

Autor: Bartłomiej Misztal | 10.10.2012 11:47 | komentarzy: 11 | kategoria: News |

Manchester United przedstawił listę zawodników, o których będą zabiegali zimą przyszłego roku.

Jeszcze kluby nie zdążyły ochłonąć po letnim okienku transferowym, a co poniektórzy już szykują plan na zimowe zakupy. W większości są to oferty transferowe, które nie wypaliły ze względów finansowych lub innych. Dzisiaj poznaliśmy listę zawodników, których chce zakupić Manchester United zimą przyszłego roku. Na tej liście znaleźli się Nicolas Gaintan, James Rodriguez, Thomas Ince, Brede Hangeland, Mats Hummels i Robert Lewandowski.

Pierwsze dwa nazwiska miałyby za zadanie wzmocnić linię ofensywną "Czerwonych Diabłów". Jednynym problemem może być kwota jaką trzeba przeznaczyć na obu zawodników. Gaitan jest wyceniany na ok. 15 mln euro. Za Rodrigueza trzeba wyłożyć prawie dwa razy tyle.

Thomas Ince jest synem byłego gracza Manchesteru United, Paula. Razem z Hangelandem nie kosztowaliby wicemistrza Anglii zbyt dużych pieniędzy. Ten drugi miałby być rozwiązaniem sprawy słabo spisującej się ostatnio defensywy ekipy z Old Trafford. Z kolei Ince jest podobno priorytetem "Czerwonych Diabłów" w zimowych wzmocnieniach.

Ostatni zawodnicy to znani piłkarze Borussii Dortmund. Mats Hummels uważany jest za jednego z najbardziej pożądanych stoperów na świecie. Z kolei Lewandowski już latem wzbudził zainteresowanie wielkich klubów. Reprezentant Polski nie chce przedłużać konteraktu z BVB, który wygasa wraz z zakończeniem sezonu w roku 2014. Problemem dla Manchesteru United po raz kolejny mogą okazać się pieniądze. Mówi się, że para z Dortmundu będzie za droga jak na budżet drużyny z Old Trafford.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Nicolas Gaitan, James Rodriguez, Robert Lewandowski, Mats Hummels, Thomas Ince, Brede Hangeland

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (11)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze