Benayoun chce dłużej zostać w West Ham United

Autor: Michał Nowacki | 12.10.2012 14:16 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Pomocnik Chelsea Londyn gra na zasadzie półrocznego wypożyczenia do West Hamu United. Yossi Benayoun liczy jednak, że lider Premiership zgodzi się przedłużyć ten okres o kolejne sześć miesięcy.

W obecnym sezonie Izraelczyk zagrał tylko w dwóch spotkaniach, z Norwich City biegał cztery minuty, zaś z Sunderlandem 33 minuty. Niedawno poważnego urazu nabawił się Ricardo Vaz Te i zawodnik Chelsea Londyn liczy, że będzie mógł więcej grać na Upton Park. Napastnik będzie przez około 10 tygodni leczył swoje ramię.

– Bardzo lubię West Ham United i kibicowałem im od dawna. Jestem szczęśliwy, że mogę tutaj grać. Zdaję sobie sprawę, że jestem wypożyczony tylko do końca roku, ale w umowie zawarta jest możliwość przedłużenia okresu o kolejne sześć miesięcy – stwierdził Izraelczyk.

– Grałem dla „Młotów” w latach 2005-2007 i mieliśmy świetnych piłkarzy. Teraz mamy ich jeszcze więcej jak Mark Noble, Matt Jarvis, Kevin Nolan czy Ricardo Vaz Te. Mamy świetną formację w obronie i ataku, dlatego też w trzech kolejkach udało nam się nie stracić bramki – dodał Benayoun, który w poprzednim sezonie grał na wypożyczeniu w Arsenalu Londyn.

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Anglia, Transfery, Yossi Benayoun

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze