Bendtner: Chciałbym tutaj zostać na dłużej

Autor: Michał Nowacki | 16.10.2012 12:38 | komentarzy: 4 | kategoria: News |

Napastnik Nicklas Bendtner w lecie zdecydował się na roczne wypożyczenie z Arsenalu Londyn do Juventusu Turyn. Duńczyk zadebiutował już w barwach „Starej Damy” i zaznaczył, że mógłby przedłużyć przygodę z tym klubem na kolejny rok.

Antonio Conte dał szansę występu 24-latkowi, który debiutował z Chievo Veroną. 22 września zanotował tylko dziesięć minut, ale piłkarz liczy na częstsze okazje do gry. Duńczyk jest przekonany, że jak będzie więcej występował to udowodni swoją wartość i z czasem znajdzie się w wyjściowej jedenastce.

Piłkarz podkreśla cały czas, że nie żałuje swojej decyzji i jest zadowolony, że może spróbować swoich sił w Serie A. Napastnik pracuje nad możliwością regularnych występów od pierwszych minut.

– Nie żałuję przenosin do Juventus Turyn. Decyzja dla mnie była bardzo łatwa i od razu zostałem ciepło przywitany przez wszystkich. Jestem bardzo szczęśliwy w Turynie, to miasto jest przepiękne. Chciałbym pozostać ze „Starą Damą” po zakończeniu mojego wypożyczenia, ale najpierw muszę przekonać do siebie trenera – powiedział Nicklas Bendtner.

W piątek Dania zremisowała z Bułgarią 1:1 i na listę strzelców wpisał się właśnie zawodnik Juventusu Turyn. We wtorek jego reprezentacja zmierzy się z Włochami i z pewnością zdobyty gol zwiększyłby jego szansę na sobotni występ z SSC Napoli w Serie A.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, Juventus Turyn, Anglia, Włochy, Transfery, Nicklas Bendtner

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (4)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze